İkinci El Bulaşık Makinesi Alım Satım
İkinci El Bulaşık Makinesi Alım Satım

İkinci El Bulaşık Makinesi Alanlar

Elbette ki birçok kişinin evinde kullanmadığı fazlalık yapan birçok eşyası vardır. Bu eşyaları çöpe atamak ekonomik yönden hiç uygun bir davranış olmayacaktır. Bunun için evinizde ya da iş yerlerinizde fazlalık yapan tüm eşyalarınızı firma olarak biz alıyoruz. Eşya sahipleri hem fazla eşyalarından kuruluyor hem de eşya bedeli eşya sahiplerine ödenmiş oluyor. Ev taşımakta zorluk çeken ve yeni evlerine eski eşyalarını götürmek istemeyen kimseler eski eşyalarını firmamıza satabilirler böylece hem yeni evleri için ekstra ekonomik bir gelir olacaktır hem de eski eşyalardan kişiler kurtulmuş olacaklardır. Eşyalarınızı oldukça iyi  miktarlarda olan fiyatlar ile almaktayız yani kişiler ve eşya sahipleri bu konuda asla mağdur edilmezler.

İkinci El Bulaşık Makinelerinizi Atmayın

Elbette teknoloji hayatımıza girdiği andan itibaren teknoloji sürekli gelişmiş ve yenilenmiştir. Bu nedenle de bir ok ev eşyaları da teknolojinin gelişmesine bağlı olarak yenilenmekte ve her geçen gün yeni modelleri ile kullanıcısına kavuşmaktadır. Bu nedenle de makine ve teknoloji tarzı ürünlere sahip olan kişiler ev eşyalarının hep bir model yükseklerini kullanmak isterler.  Ama kişilerin ellerinde bulunan makineleri atmaları da doğru bir davranış olmayacaktı elbette bunun için tüm ikinci el firmaları ve  ikinci el bulaşık makinesi alan yerler olarak eliniz de bulunan ikinci el bulaşık makinelerinizi alarak değerlendirmekteyiz. Bulaşık makinelerinde teknik bir problem varsa bu tarafımızca çözülür.

İkinci El Ev Eşyası Alımları

Firmamız bünyesinde tüm ikinci el ev eşyası alımları yapmaktayız. Evinizde fazladan bulunan ve atmaya

İkinci El Bulaşık Makinesi Alanlar
İkinci El Bulaşık Makinesi Alanlar

kıyamadığınız tüm eşyalarınızı iyi fiyatlar ile biz almaktayız. Bunun için atmayı düşündüğünüz ya da bodrum ve çatı katı gibi odalarda fazlalık yapan eşyalarınızı bizim bünyemizde değerlendirebilirsiniz. Yine kapatılan iş yeri eşyaları, yurt ve pansiyon, otel gibi tüm alanlarında eşyalarını alarak değerlendirmekteyiz. İkinci el ev eşyalarının tümünü aldığımız gibi ikinci el bulaşık makinesi alanlar, olarak ta siz değerli eşya sahiplerinin eşyalarını alarak değerlerinde fiyatlar biçmekteyiz.

Öğrenci eşyası alımı

Genellikle lise ve üniversite öğrencileri, okuyacakları şehirlerde ev tutup içini eşya ile doldururlar. Bu eşyalar ise okul bitince atılmak istenir. Fakat öğrenciler eşyaları atak yerine değerlendirmek isterler. Bunun için firmamız bünyesinde tüm öğrencilerin ikinci el eşyalarını almaktayız. İkinci el eşya satmak isteyen kimseler kapı kapı gezmeden direkt bizim bünyemizden de hizmet alabilirler. Eşyalarınızı almak ve paketlemek için bir ekip gönderilir. Bu ekip tüm ikinci el eşyalarınızı ambalajlayarak ve paketleyerek sizden teslim alır. Yine ikinci el gibi uygun fiyatta eşya sahibi olmak isteyen kimseler için de hizmetlerimiz mevcuttur. Eşya sahipleri fazla eşyalarını firmaların depolarında bekletmek yerine ya da evlerinde ki bir odada bekletmek yerine firmamızda satarak değerlendirebilmeleri mümkündür.

İkinci El Eşya Satışı

İkinci El Bulaşık Makinesi İkinci el firmamız bünyesine birçok ikinci el eşyalar gelmektedir. Bu eşyalar ise; ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makineleri, ikinci el oturma gurupları, ikinci el dolap ve baza ve yine 2.el bulaşık makinesi alım satım, işlemleri rahatlıkla yapılmaktadır. İhtiyaca uygun ürünleri alabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alacağınız ürünler kesinlikle sağlam olup herhangi bir bozuklukları da bulunmaz. Yine satmak istediğiniz ürünler de bir kırık, çizik veya teknik bir aksaklık varsa bu ürünler bünyemizde tadilatı ve bakımları yapılır. Öğrencilere uygun ev eşyaları, yine öğrencilere uygun bilgisayar ve diğer küçük ev aletleri gibi tüm ev ve kişisel ürünler uygun fiyatta satışları yapılır.

 

İkinci El Bulaşık Makinesi Alım Satım

İkinci El Bulaşık Makinesi Alım Satım” üzerine 2 düşünce

 • Mayıs 26, 2018, 1:06 am
  Kalıcı bağlantı

  İşim gereği Kanada’ya taşınmam gerekiyordu ve buradaki evimde çok fazla eşyam vardı. Birçok eşyamı tanıdıklarıma verdim ama beyaz eşyalarım elimde kaldı maalesef. Bulaşık makinem, çamaşır makinem falan yeniydi aslında, geçen sene almıştım ama herkesin evinde beyaz eşyası olduğu için kimse almak istemedi. Ben de ne zaman döneceğim belli olmadığı için satayım dedim ve bu siteyi buldum. Sağ olsunlar çok ilgilendiler ve eşyaları, değerlerinden çok daha düşük bir fiyata satmak zorunda kalmadım. Zaten eşyalar yeni sayılırdı, onlar da bunu fark ettikleri için çok yardımcı oldular. Keşke diğer eşyalarımı da buraya verseydim ama sağlık olsun. Ben oldukça memnun kaldım, herkese de tavsiye ediyorum.

  Cevapla
  • Mayıs 31, 2018, 11:07 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhabalar Mehmet Bey; İnsanlar bizleri bulabilmek adına arama motorlarını kullanmaktadır. Sağ olsunlar bizleri buldukları gibi aramaktadırlar ve müşterilerimizi hiç bi zaman mahçup duruma düşürmemekteyiz. Elimizden geldikçe en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize vermeye çalışıyoruz. Beyaz eşya alım satım olarak sektörde 21.Yılımızdır. Sizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz..

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara Eşya Sat