İKİNCİ EL MOBİLYA ALIM SATIM

Dünyada oldukça yaygın olan ikinci el eşya alım satımı günümüzde ülkemizde de oldukça yaygın bir hale gelmiştir. En yaygın şekli ikinci el mobilya alım satımı olarak bilinse de artık teknolojik aletler, kıyafetler, aksesuarlar, kitaplar ve arabalar gibi aklınıza gelebilecek her şey ikinci el olarak daha uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir. Bu iş için özel internet siteleri, mobil uygulamalar olduğu gibi aynı zamanda gidip ürünü görerek alabileceğiniz spot mağazalar da bulunmaktadır. İkinci el yemek odası, salon takımı, yatak odası, beyaz eşya satan mağazaların bulunduğu spotçular çarşısı bulunan birçok şehir de bulunmaktadır. İkinci el mobilya alanlar bu çarşılarda birçok seçeneği aynı anda değerlendirme fırsatı bularak her türlü gereksinimlerini kolaylıkla gidermektedir.

İKİNCİ EL EŞYA KİMLER ALIR?

İkinci el eşya alımı, evlerini yenilemek isteyen, yeni bir ofis için eşya temin etmek isteyen, sahip olmadıkları ya da hasarlı olan bir takım ürünlerin yerine mağazadan hiç kullanılmamış ürün satın alabilecek maddi güce ya da olanağa sahip olmayan kimseler tarafından sıkça tercih edilmektedir. İkinci el eşya kimler alır sorusunun bir diğer cevabı ise bu sektörde sadece bu eşyalara ihtiyacı olan insanlar değil, onlar dışında eski ve antika eşya meraklısı birçok insan da aktif olarak eşya alıp satmakta ve ürünlere değer biçmektedir.

İKİNCİ EL MOBİLYA ALAN YERLER

Her eşyanın bir ömrü olduğu düşünüldüğünde kimi zaman uzun yıllar kimi zaman kısa süre kullandığımız eşyalar kırılıp, yıpranıp eskimektedir. İkinci el eşya alım satım sektörü hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar bu eşyaları atarak ya da depo ve benzeri yerlere kaldırarak eşyalardan kurtulmaktadır. Bu sektörden haberdar olan kimseler tarafından ikinci el eşya alım satım piyasasına gösterilen ilginin artmasıyla spot mağazaların sayıları da artmaktadır. Firmamız güvenilirliği, hizmet kalitesi, ulaşılabilirliği ile bu spot mağazalar arasından ayrışmaktadır. Eğer sizler de evlerinizdeki ikinci el mobilyaları satmak istiyorum diyorsanız ve fazlalık eşyalarınızı kazanç sağlayarak değerlendirmek istiyorsanız, ikinci el eşya alım satımı için firmamızı tercih etmelisiniz. İkinci el mobilya alan yerler arasında firmamız ikinci el eşya alım satım sektöründe hizmet kalitesi ile ün yapmış bir firma olup müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti, alım satım sonrası gösterdikleri güler yüz firmamızın en iyi reklamıdır. Her müşterimizin bütçesine uygun kaliteli ürün çeşitliliği ile yeni ev ve ofislerinizi renklendirmekle kalmayıp kullanılmış eski eşyalarınızı da sizden değerinde satın almaktadır. İkinci el mobilya alan ve satan Firmamız hem kazanan hem de müşterilerine kazandıran üst sınıf çalışma prensibi ile sektörün liderleri arasında yer almaktadır. Firmamız bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olup kazanılan tecrübeler doğrultusunda işini en iyi şekilde yapmaktadır. Metebronz mobilya alan yerler Eşyalarınızı yerinde görüp inceleyerek fiyat vermekte ve sizlerden aldığı ürünleri ihtiyacı olan diğer müşterilerimize çok küçük bir kar payı ile satmaktadır. İkinci el mobilya satmak istiyorum ? Her zaman doğru ve gerçekçi fiyat teklifleri ile sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Siparişlerinizi zamanında teslim etmek için sizlere hızlı ve güvenilir nakliyat imkânı da tanımaktadır. Sıfır ve ikinci el salon takımı alanlar Aynı zamanda firmamızın çalışanları müşterilerimizle ilgili, konusunda uzman, her eşya kategorisinde bilgili, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayabilecek birikime sahiptir. ikinci el mobilya alan İstediğiniz her an ziyarete gelip görebileceğiniz mağazamız geniş ürün yelpazesi ile sürprizlerle dolu olup ürünün ikinci el olup olmadığını ayırt etmekte zorlanacağınız kalitede olmasıyla sizleri şaşırtacaktır. Mağazamızdan kullanılmış mobilya alanlar her ürünümüzden memnun kalmaktadır. İkinci el mobilya alınır Tüm ikinci el ihtiyaçlarınız için siz değerli müşterilerimizi mağazamıza beklemekteyiz.  Mudo konsept alanlar Firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini vermekle birlikte memnuniyetinizle bizlere getireceğiniz birçok yeni müşterinin garantisini ise siz müşterilerimizin güler yüzünüzden almaktayız.

İkinci El Mobilya

İkinci El Mobilya” üzerine 4 düşünce

 • Ağustos 8, 2018, 8:27 am
  Kalıcı bağlantı

  Annem, klasik mobilyalara ve antikalara bayılır. Bizim evin her tarafı müze gibidir hatta. Bu konuda da oldukça bilgilidir. Biz de kardeşimle ona Anneler Günü hediyesi almak için spotçu spotçu geziyorduk. Artık tam ümidimizi kaybetmişken bu siteye denk geldik. Ve altın varaklı aynayı görünce hemen sipariş verdik. Site sahipleriyle iletişime geçip konuştum da birkaç kez. Emin olamıyor insan gerçekten klasik mi yoksa kandırılıyor muyum diye. Ama ayna elimize ulaşınca tüm bu şüphelerimiz silindi. Çok temiz bir şekilde, hasarsız geldi. Annem de görünce çok sevindi. Bir daha ikinci el klasik bir eşya alacaksam kesinlikle burayı tercih edeceğim, çok memnun kaldım.

  Cevapla
  • Mart 1, 2019, 9:05 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhabalar Hamdi Bey;
   Anneniz çok güzel bir altın varaklı bir ayna seçmiş her ürünlerimiz bizim için çok değerlidir. En iyi ürünleri satabilmek için sizlere hizmetler vermekteyiz. Siz de bu hizmetlerden yararlanmaktasınız. Biz teşekkür ederiz .

   Cevapla
 • Eylül 15, 2018, 3:52 pm
  Kalıcı bağlantı

  İkinci el mobilya alma konusunda biraz tereddüt yaşasam da, yaklaşık bir ay kadar önce yakın bir akrabam ikinci el mobilya aldığını söyleyince ev ihtiyaçlarımı ikinci el olarak tedarik etme cesaretim arttı. İkinci el mobilya satışı yapan bir kaç yere baktıktan sonra yine tavsiye üzerine bu siteye ulaştım. Genel olarak söylemek gerekirse herhangi bir sıkıntı yaşamadım alım sürecinde. Verilen bilgilerle aldığım ürün uyumluydu. Aldığım ürünün herhangi bir noksanı, kusuru veya arızası çıkmadı. Mobilyamı alırken kafama takılan bir çok soru oldu tabi ki. Satıcıya ulaşarak kafamdaki sorulara yanıt almaya çalıştım ve bu soruların tümüne net yanıtlar alabildim. Sonuç itibariyle, süreçten genel olarak memnunum diyebilirim.

  Cevapla
  • Mart 1, 2019, 8:53 pm
   Kalıcı bağlantı

   teşekkür ederiz. En iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara Eşya Sat