İkinci El Saat

İkinci el saatleriniz değerinde ve nakit alınır.

 0538 242 32 36 – Yetkili İletişim

İnsanlar ihtiyaçları doğrultusunda bir takım eşyalara kimi zaman kaliteli olmasından dolayı olarak çok yüksek fiyatlar verebilirler. Bu eşyalara çok yüksek fiyatları vererek aslında almaları gereken diğer ihtiyaçlarını göz ardı ederler. Bu anlamda planda olmayan durumlar gerçekleşir. Firmamız, her türlü 2. el eşyaları, daha uygun fiyatlı olarak eşyalara sahip olmak isteyen kimselere ulaştıran bir ticari kuruluştur. Firmamız, 2. el saat alanlar kategorisinde hizmet veren firmaların arasında yer alır. Firmamıza telefon numaraları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz kombin çalışmasını tamamlaması açısından uygun saatleri kullanabilirsiniz. Bu anlamda firmamızda, uygun fiyatlı olarak marka saatler bulunur. Bu marka saatleri oldukça uygun fiyatlara satın alarak keyifli bir şekilde alış veriş yapabilirsiniz. Keyifli alış veriş yaparken, ürünü size sunan çalışan personellerimiz ürünün her hangi bir yerinde olmuş ve bu nedenden dolayı satılığa çıkarılma nedenini sormuş olmanızda hemen cevap verecektir. Bu anlamda, oldukça kaliteli ve şık bir görünüme sahip bu saatleri satın almanızı sağlayacaklardır.

Para Biriktirmekle Uğraşmadan O Saati Alabilirsiniz

İkinci El Saat Alanlar
İkinci El Saat Alanlar

Uzun süre para bitirmekle uğraşmadan hayallerinizde o müthiş saati firmamızdan uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 2. el saat alan yerler arasında hizmet veren firmamıza ulaşım sağlayarak bu saat modellerini inceleyebilirsiniz. Aklınıza ve beğeninize göre seçim yaptığınız saatleri çok uygun fiyatlara firmamızdan satın alabilirsiniz. Yapılan kombin uygulamalarında takı kullanmayabilirsiniz. Saat aksesuarlarını çok severek takan bireyler için özel kombin yapılmıştır.

Bu kombinlerle birlikte kullanılan saatler ile çok şık olabilirsiniz. Şıklığa her zaman yüksek fiyatlar ödeyerek sahip olmanıza gerek yok. Bu saati alabilmek için belirlediğiniz fiyata bir başka ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Böylece bu alış veriş fiilinden en karlı çıkan siz olacaksınız. Kişilerin bir takım sıkıntılı durumlarından dolayı satmış oldukları saatler firmamızda, yeni sahiplerini bulabilmesi açısından yerini alır. Kol saati olarak da mağazamızda birçok model bulunur. Bu modellerden kendinize göre en uygun olanı satın alabilirsiniz. Saatler, renk ve model beğenisinin yanı sıra kullanım anlamında da kolaylığa sahip olmalıdırlar. Sadece güzel ve kıyafetlerinize uyum sağlıyor diye kullanışlı olmayan bir saati almanız pek de doğru bir seçim olmayacaktır.

İkinci El Saat Alan Yerler
İkinci El Saat Alan Yerler

Alış Verişin Yeni Trendi; 2. El

 1. el eşyaları firmamızdan temiz ve sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu anlamda sanki bu eşyaların daha önce bir sahibinin olduğunu bile anımsamayacaksınız. Bu işlemler yapılırken firmamızda 2. el saat alım satımişlemi de gerçekleşir. Böylece siz bu saatlerde alım yaparak şık görünebilirsiniz. Ya da kullanmakta olduğunuz saatinizden artık sıkılırsanız da bu saatinizi satarak yenilerini satın alabilmek için gerekli parayı bulabilirsiniz. Giymediğiniz kıyafetleri de firmamıza getirebilirsiniz. Genel olarak firmamıza, beyaz eşya ve teknolojik eşyalar daha çok alınır ve satılır. Giysi olarak da eşyalarınızı getirirseniz bu konuda çalışan personellerimiz yardımcı olurlar. Kullanmadığınız takıları da getirebilirsiniz. 2. el eşya almaktan doğan o olumsuz durumlar için firmamız, size gerekli bilgileri vererek bu eşyaların neden satılıkla olduğu ile ilgili açıklamalar yaparlar. Güven duyacağınız cümleler ile alış veriş işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tozlu Raflarda Güzel Saatler

Kullanmadığınız saatlerin yeri raflar değildir. Onları firmamıza getirerek yeni sahiplerine ulaşmasına yardımcı

İkinci El Saat Alım Satım
İkinci El Saat Alım Satım

olabilirsiniz. 2. el kol saati alanlar alanında hizmet veren firmamıza bu saatlerinizi getirebilirsiniz. Tamamlayıcı aksesuar olarak da kullanılabilen bu saatler sayesinde en şık görünüme sahip olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz saatler için uzun süreler boyunca para biriktirmeden kısa sürede onları satın alabilirsiniz. Bu saatler ile zamanın nasıl akıp gittiğini fark bile edemeyeceksiniz. Alım yapacağınız saatlerde hiçbir problem bulunmadan size teslim edilir. Problemi siz fark ederseniz bu durumda diğer alternatif modeller arasından seçim yaparak yeniden satın alabilirsiniz. Bu anlamda müşterilerimizin, 2.el bile olsa kötü bir eşya satın almasına izin vermeyen bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Güzel saatleri satın alabilmek için markaların indirim günlerini beklemeyin. Bir takım problemli durumlardan dolayı maddi ihtiyaçlarını karşılamak için firmamıza bu saatleri gönderen müşterilerimizin saatleri onarılarak ve daha güzel görünümde olması için tamiri yapılarak satış alanında yerlerini alırlar.

 

İkinci El Kol Saati Alım Satım

İkinci El Kol Saati Alım Satım” üzerine 27 düşünce

 • Mart 21, 2018, 7:13 am
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar, ilk 2017 de Rolex saatimi alarak tanıştığım bu firmayla , şuan için beyaz eşyadan tutunda , saat, değerli antika eşya olmak üzere bir çok eşyamı değerinde sattığım bir firma oldu burası. Gerek arkadaşların ürün alımındaki titiz davranışları , gerek göstermiş oldukları ilgi ile çok memnun kaldığım bir firma. Bir çok yer var eşyalarınızı alan fakat arada oldukça fark var bu arkadaşlar eşyalarınızı değerinde alıp değerinde satıyor. ROLEX saatimi bu firmadan aldım ve çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Çok severek beğenerek kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım sıfırdan ayır edemezsiniz, ikinci el yazıldığına bakmayın, bütün ürünler sıfır bandında değerli arkadaşlar , bu nedenle Eğer ikinci ele dair alıp yada satmak istediğiniz bir eşyanız varsa gönül rahatlığı ve güvenle tercih edebilirsiniz arkadaşlar..Ayrıca İstanbulun bütün semtlerine göstermiş olduğu ilgi ve ulaşımdaki hızlarıyla da ürünlerinizi çok kolay bir şekilde satabileceğiniz bir yer.ikinci el eşya alım satım konusunda herkese tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir yer..

  Cevapla
 • Mart 28, 2018, 9:47 pm
  Kalıcı bağlantı

  Roleks Marka Saatimi Satmak İçin Aradım Ve Saatimi Hızlı Bir Şekilde Değerinde Fiyata Aldılar Kendilerinden Çok Memnun Kaldım Diğer Marka Omega Ve Huplop Saatimi Bu Firmaya Satmayı Düşünüyorum Teşekkür

  Cevapla
 • Mart 28, 2018, 9:51 pm
  Kalıcı bağlantı

  Omega Marka Saatimi Satmak İsterken Tanistim Kendilerinden Çok memnun Kaldım Saatimi değerinde Fiyata Nakit Aldılar Kendilerine Teşekkür ederim ve tüm dostlarıma tavsiye edeceğim

  Cevapla
 • Nisan 26, 2018, 3:06 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba tommy hilfiger saatim var acaba alım yapıyor musunuz besiktasta bir sanatçıya sordum 100 liralık masrafi var dediler

  Cevapla
  • Mayıs 29, 2018, 6:42 pm
   Kalıcı bağlantı

   O Markanın o modelini değerlendiremeyiz. Teşekkür ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz İçin …

   Cevapla
 • Haziran 17, 2018, 7:37 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba
  Tag Heuer Carrera cv2014 ly3487 model saatimi satmayi dusunuyorum ogrenciyim acil satmayi dusunuyorum teklif verirseniz memnun olurum

  Cevapla
  • Haziran 24, 2018, 12:41 pm
   Kalıcı bağlantı

   Bu Saat 1000 Dolar ve 1500 Dolar Eder. İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirsiniz..

   Cevapla
 • Temmuz 7, 2018, 7:10 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba, daniel clein saatim var. Doğum günümde geldi açıkcası tarzım olmadığı için satmayı düşünüyorum. Garanti belgesi üstünde sıfır. Hiç takmadım. Alım var mıdır ?

  Cevapla
  • Ağustos 2, 2018, 7:12 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba Asena Hanım;
   Daniel Clein Saat Markasını Değerlendiremiyoruz . Maalesef Teşekkür Ederiz.

   Cevapla
 • Temmuz 29, 2018, 11:45 pm
  Kalıcı bağlantı

  SEIKO automatıc 21 jewels saatimi satmayı düşünüyorum fiyat verirmisiniz

  Cevapla
  • Ağustos 2, 2018, 7:13 pm
   Kalıcı bağlantı

   Mehmet Bey;
   Üst Segment Saat Modelleri Almıyoruz. İlginiz İçin Teşekkürler .

   Cevapla
 • Ağustos 22, 2018, 10:03 am
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba micheal kors 3643 modeli alıyor musunuz 2020 ye kadar garantisi devam ediyor hiç kullanılmadı

  Cevapla
 • Ağustos 23, 2018, 3:51 am
  Kalıcı bağlantı

  N.O.A 16.75 chronographe ve Gc sport class xxl marka saat modellerine fiyat veriyor musunuz?

  Cevapla
 • Aralık 25, 2018, 9:08 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar BU1351 burberry kol saatim var da satmayı düşünüyorum fiyat verebilir misiniz?

  Cevapla
 • Ocak 4, 2019, 7:14 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar hiç kullanmadığım Mıchael Kors MK3325 marka saatimi satmak istiyorum mümkün müdür acaba?

  Cevapla
  • Aralık 13, 2019, 1:57 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba Ferhat Bey;
   Breguet Saatleriniz İçin İletişim Bölümündeki Numaralarımızı Arayın WhatsApp Fotoğraf Atabilirsiniz.

   Cevapla
 • Eylül 9, 2019, 10:49 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba Michel kors 8184 seri saatim var değerlendirebilirmisiniz

  Cevapla
  • Aralık 13, 2019, 1:56 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba Avdurrahman Bey;
   Michel Kors saat değerlendiremeyiz. Rolex ve Daha Üzeri saatler ile ilgileniyoruz .

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara Eşya Sat