Marka ve Lüks Gözlüklerinizi Satın Alıyoruz

İkinci el, kullanılmış, az kullanılmış, ambalaj, marka ve lüks güneş gözlüklerinizi bize satın. Aynı gün için nakit ödeme yaparak işinizi hızlandırıyoruz.

Nasıl markaları alıyorsunuz sorusu var müşterilerimizden. Şimdi az olsada siz müşterilerimize bligileri yazalım. En önde belirttiğimiz gibi Chopard, Bvlgari ve Cartier güneş gözlükleri hakkında bilgiler verdik. Şimdi sırayla üst markalara göz atalım.

Dünyanın her yerinde kendi mağazalarına sahip olan Shiels Jewellers Emerald hakkında nasıl değerlendirdiğimiz hakkında bilgi verelim. Avustraliya’da 1977 yılından itibaren güneş gözlğklerini üretmekte. Tarihi maçları izlemek için seçilen bu marka .günden güne değer katmakta. İkinci el Shiels Jewellers Emerald gözlük alanlar olarak satmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

İkinci El Güneş Gözlük Arayışına Son

Evet, ikinci el güneş gözlüğü alım satım arayışınıza son veriyoruz. Sizde Clic Gold güneş gözlüğünüz var ve siz onu hemen satmak istiyorsunuz. Bu marka gözlükleri tek seferde değerlendiren tek firma zaten biz varız. En başta mücevher tasarımcısı Hugh ile aynı işi yapmaya başlayan bu marka 2012 yılında keşf edilmiştir. Biz ise ikinci el Clic Gold gözlük alan yerler firma adıyla sınırsız hizmet sunmaktayız.

Nakit ödemelerimiz dolar, euro ve TL olarak ödeniyor. Bu lüks marka çeşitli modelleriyle dünyaca ünlü insalarını kendine çekmekte. Üst düzey markalara meydan okuyan bu modelleri.Her an satmak istediğinizde iletişim numaralarımızdan bize 7/24 saat ulaşabilirsiniz.

Dünyanın En Pahalı .Güneş gözlüklerini Alıyoruz.

İkinci el gözlük alım yapan yerler, 2.el güneş gözlüğü satın alan yerler diye arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Hangi marka gözlük satmak isterseniz, bizden bilgi almadan satmayın. Fiyatlarımız sizi mutlu eder diye iddiaa ediyoruz. Ne marka olursa olsun her bir gözlüğün ederi vardır. Mesela ikinci el Bentley Platinum gözlük alanlar arayışında olan müşterilerimiz için en doğru yer olduğunu tespit ederek size tavsiyede bulunmaktayız.

Bu markayı her firma da almaz ikinci el olarak. Ancak bizim firma siz yüzde yüz güven kazandırarak sizi memnun etmekteyiz. Sertifikasız şekilde de alım yapan ekibimiz nakit ödeme karşılığında sizi sevindirerek mahcup etmemektedir.Ofisimiz de müşterilerimize zaman kaybı olmaması için türlü gözlük katalogları, çay ve kahve ikramında bulunmaktayiz.

Lüks Gözlüklerinize Anında Nakit Ödeme
Uluslarası mücevher ve takı firmaları da artık gözlük firmalarıyla ortak iş birlikleri yapmaktalar. Çok müşterilerimiz bizi arayarak “bana gözlük hediye geldi, satmak istiyorum” diye güneş gözlüğünü satmak istiyorlar. Böyle bir durumda gözlüğünüzün orijinal yada sahte olduğunu tespit ediyoruz. Biz sadece orijinal markalı lüks güneş gözlükler üzerine çalışmaktayız. Sahte ya da çakma gözlük alım satımı yapmamaktayız. Evet anında nakit ödeme yapıyoruz. Tabiki sadece orijinal ürün için dolar ya da TL olarak teslim ediyoruz. Ekipman uzmanlarımız tarafından inceleyerek hemen ödeme yapmaktayız.

Hangi Markaları Satın Alıyoruz
En önde markalarla birlikte her türlü güneş gözlüklerin alım satımını yapıyoruz. Mesala ikinci el Maybach The Diplomat I alanlar hemde bu alan adıyla değişim, çerçeve değişimi, cam değişimi de yapabilirsiniz. Sadece bizim ofisimize gelmeniz yeter. Her markanın bir ederi vardır, çok kullanılmış olabilir gözlüğünüz. Biz çok kötü durumda olan güneş gözlüklerini de alımını yapıyoruz. Tabi ki çok işlem gördükten sonra satışa sunmaktayız. Tamir ve bakımı da bizim firmada yapabilirsiniz. Yine en pahalı markalardan biri ikinci el Lugano Diamonds Sunshades gözlük alan yerler isim hakkıyla bu markanın her orijinal gözlüklerini bize güvenerek satabilirsiniz. Diğer markalar ise Ray Ban, Luxuriator Style 23 Canary Diamond ve italyan gözlükleri de bizde değerlendirebilirsiniz.

İkinci El Güneş Gözlüğü Alım Satım
Etiketlendi:                                                             

İkinci El Güneş Gözlüğü Alım Satım” üzerine 14 düşünce

 • Şubat 21, 2021, 8:48 am
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar elimde az kullanılmış numaralı Gucci gözlük mevcut ve değerlendirmek istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim 05525311901

  Cevapla
  • Nisan 15, 2022, 6:17 pm
   Kalıcı bağlantı

   MAYBACH marka temız erkek gözlüğü var elımde satmak istıyorum bana ulaşırsanız sevinirim 05357713861

   Cevapla
 • Haziran 25, 2021, 2:56 pm
  Kalıcı bağlantı

  Iyi günler. Sadece Isranbul için mi geçerli. Ankara da yaşıyorum ben.93 yılında aldığım ray ban gozlugummu satmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 • Temmuz 15, 2021, 3:48 pm
  Kalıcı bağlantı

  İyi günler Giorgio Armani gözlüğüm var sıfır ayarında garanti belgesi var iki adet silme bezi ve Şoray de var bıde kılıfı nasıl iletişime gecelim numaram 05523638165

  Cevapla
 • Mart 13, 2022, 10:35 am
  Kalıcı bağlantı

  TAGHeuer güneş gözlüğümü satmak istiyorum sizinle nasıl iletişime geçebilirim

  Cevapla
 • Mart 31, 2022, 9:41 pm
  Kalıcı bağlantı

  Cartier guzlulim var orginaldir satmak istiyorum Cartier sitidada 20.000 to yazmis

  Cevapla
 • Nisan 10, 2022, 6:28 am
  Kalıcı bağlantı

  İygünler Taghever polarized 135 6042 numaralı güneş gözlüğümü satmak istiyorum iletişime nasıl geçebilirim

  Cevapla
 • Nisan 12, 2022, 7:43 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba elimde bir adet az kullandığı dita güneş gözlüğüm var nasıl iletişime geçebilirim.

  Cevapla
 • Nisan 15, 2022, 9:52 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar elimde mustang aynalı beşgen gözlük mevcuttur nasıl iletım saglarız

  Cevapla
 • Nisan 17, 2022, 12:14 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar.Cartier markalı gözlüğümü satmak istiyorum, sizinle nasıl iletişim kurabilirim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara Eşya Sat