Kuleli İkinci El Eşya Alım Satım
Kuleli İkinci El Eşya Alım Satım

Kuleli İkinci El Eşya

Kuleli ikinci el eşya firması olarak tüm ikinci el eşyalarınızı sizden iyi bir fiyat karşılığında alıyoruz. Evlerinizde fazlalık yapan tüm eşyalarınızı bizim firmamıza satabilirsiniz. Eğer eşyalarınızı satmak istiyorsanız bir 7/24 olarak arayıp araç ve personel talebinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde araçlarımız ve personellerimiz gelip tüm eşyalarınızı sizden alıp iyi bir de ücret bırakacaklardır.  Evinizde ki tüm eşyaları alıyoruz bunlar mobilyalar dolaplar ve diğer kişisel eşyalarda olabilir. Evinizde eskimeye yüz tutmuş ve kullanmadığınız tüm eşyaları bünyemize satabilirsiniz. Sizde daha rahat ve daha ferah bir ev istiyorsanız tüm ikinci el eşyalarınızı bize satabilirsiniz.

İkinci El Eşya Alan Yerler

Kuleli İkinci El Eşya Alanlar
Kuleli İkinci El Eşya Alanlar

Kuleli 2.el eşya alanlar olarak tüm iş yeri, ofis ve home ofisleriniz de bulunan tüm eşyalarınızı satın almaktayız. İş yeri eşyaları sürekli değişip daha iyi dizaynlara kavuşturulmalıdır. Böylece dinamik mekanlar da her zaman müşteri çoğalması yaşanır. Burada artan ve kullanılmayan eşyaları firmamıza satabilir belirli bir bütçe de elde edebilirsiniz. Bünyemizde ikinci el otel eşyaları, ikinci el yurt ve pansiyon eşyaları, ikinci el restoran eşyaları gibi bir ok iş yeri eşyalarını da almaktayız. Bunun yanında toplu halde masalar, sandalyeler, kokteyl masaları gibi birçok ürünü sizlerden toplu olarak ta almaktayız. Siz sadece firmamızı arayın ve eleman talebinde bulunun böylece çalışan personelimiz nakliye araçlarımızla eşyalarınızı alacaklardır. Bu da is değerli müşterilerimize ekstra bir kolaylık sağlayacaktır.

İkinci El Teknolojik Eşyalarınız Bizde Can Buluyor

Firmamız tüm eşyalarınıza hayat verdiği gibi ikinci el teknolojik eşyalarınıza da hayat sunmaktayız. İkinci el bilgisayarlarınız( laptop, notebook, masa üstü bilgisayarlar, diz üstü bilgisayarlar, ultrabook bilgisayarları netebook el bilgisayarları) gibi bilgisayarlarınızın alımlarını yapmaktayız burada marka ve modellere bakılmaz. Yani hangi markaya ve modele ait olursa olsun cihazlarınız bünyemiz de alınmaktadır. Bilgisayarların yanında cep telefonlarınızı da almaktayız bu cihazlar ister android isterse ios telefonlar da olabilir. Her türlü cep bilgisayarları ve cep telefonlarının alımları yapılmaktadır. Böylece doğamız ve kişilerin maddi değerleri korunmuş olmaktadır.

Kuleli İkinci El Eşya Alım Satım

 Kuleli ikinci el eşya alım satım yapan firmamızda sadece telefon, bilgisayar ve televizyon değil bunların yanında da birçok bu dolabı, ütü, modem cihazı, adaptör cihazları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri gibi birçok ikinci el ürünleri de sizlerden almaktayız. Kuleli eski eşya firması olarak sadece eski eşya alımı değil aynı zamanda da ikinci el eşya satımı da yapmaktayız. İkinci el tercihi yapan kişiler daha çok bekar kişiler  ve öğrenci olan kişilerdir. Sizde ikinci el eşyalarınızın satımı için internet sitelerin de buluna bazı ikinci el satışı yapan yerlerden daha hızlı satabilirsiniz bünyemizde.

Kuleli İkinci El Eşya
Kuleli İkinci El Eşya

Antika Eşya Alımı

Antika eşyalar oldukça değerlidir. Bir eşyanın antika olabilmesi için üzerinden elli yıl kadar geçmiş olması gerekir. Eski eşya ya da antik koleksiyonu yapan kişiler için firmamız oldukça uygun olacaktır. Bu firmada sizler için hem kuleli antika eşya alımı hem de antika satışı yapmaktayız. Antika oyuncak bebekler, antika oyuncak arabalar, antika kostümler, antika giysiler, antika ütüler, antika telefonlar, antika daktilolar gibi tüm antika eşyalarınız bünyemizde tekrar yaşama dönecektir. Bunun dışında antika para koleksiyonu, antika pul koleksiyonu, antika oyuncak koleksiyonu ve antika plak koleksiyonu yapmak isteyenler için birçok koleksiyon parçaları da firmamızda mevcuttur. Kurtuluş savaşına ait savaş ve asker eşyaları ve ikinci dünya savaşına ait savaş ve asker parçaları da bünyemizde mevcuttur.

 

Kuleli İkinci El Eşya Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara Eşya Sat