Tatlısu İkinci El Eşya Alım Satım

Balıkesir’in Erdek ilçesinde bulunan Tatlısu Mahallesi gün geçtikçe daha da artan nüfusuyla gelecek vadeden bir yer ve bizde firmamızın bir şubesini bu bölgeye açmaya karar verdik. Ekip arkadaşlarımla birlikte yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmetinizde olacağız. Eğer elinizde eskiden kalma 2.el klasik mobilya, masa ve dolaplarınız varsa bize getirebilirsiniz. Eşyalarını bize vermek isteyen herhangi bir müşterimiz bizi aradığı anda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Eğer herhangi bir sıkıntı olması durumunda bizimle iletişime geçmekten korkmayın. Eşyalarını bize teslim edecek durumu olmayan müşterilerimiz bizden bu konuda yardım talep ederse taşıma işlemlerini firmamız yapacaktır. Tatlısu spot eşya alanlar Üstelik bunun için bir kuruş dahi ödemenize gerek yok. Bu işlem firmamız tarafından ücretsiz gerçekleştirilecektir

Tatlısu ikinci el eşya alanlar

Tatlısu’da ikinci el eşya almak isteyenler bize ulaşabilirler. Tatlısu’da ikinci el eşya satma işine de başlıyoruz. İkinci el veya spot eşya almak isteyenler için en iyi ve güvenli adreslerden biri olan firmamızla korkmadan iletişime geçebilirsiniz. Sizi önemsediğimizi belirtmek isteriz. Tatlısu bölgesindeki en güvenilir ikinci el eşya satan firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Aldığınız eşyadan memnun olacağınızın garantisini veririz. Çünkü biz sahip olduğumuz eşyaların bakımını düzenli olarak yaptırıyoruz. Özellikle ikinci el klimalara ve ikinci el beyaz eşyalara gözümüz gibi bakıyoruz. Aldığımız önlemlere rağmen yine de bir sorun çıkarsa lütfen bizimle iletişime geçin. Tekrar belirtmek isteriz ki eğer aldığınız bir eşyada küçük de olsa bir problem varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ben ve ekip arakdaşlarım elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacağız.

Tatlısu beyaz eşya alım satım
Tatlısu’nun ikinci el eşya alım satım işleri için çok uygun bir yer olduğunu önceden belirtmiştik. Özellikle beyaz eşya ve lcd tv alım satım işlemlerinizde bizi tercih etmenizi canı gönülden isteriz. Beyaz eşya ve lcd televizyonlarınız bozulduysa veya düzgün çalışmıyorsa yenisini almaktan ziyade ikinci el olarak almanızı tavsiye ederiz. İkinci el alınan eşyaların daha ucuz olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. İkinci el eşya alım satımında en büyük problem olan güven problemini ise firmamız çözmüş bulunuyor. Bizden ikinci el eşya almamak için hiçbir sebebiniz yok. Ayrıca ikinci el eşyalarınızla değişim bile yapabilme imkânı sunuyoruz. Müşterinin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizi mağdur etmemek için firmamız elinden geldiği kadar size yardımcı olmaya çalışacaktır. Sizi memnun etmek bizim nihai amacımızdır.

Tatlısu elektronik alanlar
Bizi ilk defa duyan ve bizden eşya almaktan çekinen müşterilerimizin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Bize telefonlarınızdan bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. Dediğimiz gibi sizin sorularınız yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. İsteyen müşterilerimiz bizi ziyaret edebilirler. Size en yakın olan şubemize gelerek ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Sizleri en iyi şekilde ağırlamaya çalışacaklarından emin olabilirsiniz. Tatlısu Antika eşyalar, bahçe mobilyası gibi eski tarz ikinci eşyaların alım satım işlemlerini yaptığımız gibi ikinci el elektronik aletlerinde alım satımını yapıyoruz. Telefonunuz bozuldu ve telefoncuya götürdünüz ama telefoncunun tamir için istediği para nerdeyse telefonunuzun fiyatıyla aynı mı? Bize gelin ve piyasanın neredeyse yarı fiyatına size ikinci el telefon verelim. Aynı şey tabletler ve bilgisayarlar içinde geçerli. Tatlısu’daki yeni şubemizde sizin için özel indirimlerde var. Fiyatları gördüğünüzde sizde çok şaşıracaksınız. Elektronik aletleri bu fiyata başka bir yerde bulamazsınız. Firmamız hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için lütfen bize internet adresimizden veya telefon numaranız yoluyla ulaşın.

Tatlısu İkinci El Eşya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara Eşya Sat