Sıfır Çeyiz Seti Alanlar
Evlilik yolunda atılan adımlarda bazen pürüzler çıkabiliyor. Nitekim hayatta her şey başınıza gelebilir. Evlilik yolunda adım atarken evinizi düzeninizi kurmuşken, çeyiz setinizi dahi almışken işlerin bir anda tersine dönmesi aslında bu evliliğin sizin için doğru bir evlilik olmadığı kanaatine varmanıza neden olabilir. Bu yüzden bu noktada kadere isyan etmek yerine yolunuzu çizmeniz gerekir.
Bu noktada elinizde kalan eşyaları düşünebilirsiniz? Çeyiz setimi nereye satabilirim? Sonuç olarak bir masraf yapıp çeyiz seti aldınız ve bu çeyiz setini satmaya karar verdiniz. İşte tam da bu noktada sıfır çeyiz seti alanlar kimlerdir? Çeyiz setini kimlere satabilirim sorusu gelebilir? Bu gibi durumlarda sizlere firmamız yardımcı olur. Çünkü firmamız sıfır çeyiz seti alan firmalardan biri olarak çeyiz setlerinize makul bir fiyat biçerek sizleri memnun eder.
Elinizde bulunan çeyiz setini firmamıza sunarak bu noktada bizlerden destek alabilir ve çeyiz setinizi bizlere satabilirsiniz. Karaca yemek takım alım satım noktasında karaca yemek takımınız varsa bizlere satışını sağlayabilirsiniz. Özellikle kullanılmamış çeyiz setlerinin alımını yapan firmamız bu noktada müşterilerine de ambalajında çeyiz setleri sunmaktadır.

Çeyiz Setimi Nereye Satabilirim?
Çeyiz setinizi satmak için farklı adreslere yönelmenize gerek yok. Biliyoruz ki çeyiz setinizi satmak için çok farklı platformlara yöneleceksiniz ancak sosyal medya gibi platformlarda genellikle ölücü diye adlandırılan kişiler çeyiz setinizi yok pahasına satın almak isteyecek, bu gibi durumlar da canınızı sıkacaktır. Ancak firmamız evlenip yuva kurmak isteyenlere satmış olduğu çeyiz setleri ile onlara mutluluk yaşatan bir firmadır. Bu noktada bizlere satacağınız çeyizler de yeni evlenen ve yeni yuva kuran kişilere gidecektir. Bu yüzden gönlünüz ferah ve mutlu bir şekilde çeyiz setinizi bizlere satabilirsiniz.

Elinizde Kütahya porselen olabilir ve bunu nereye satabilirim diye düşünebilirsiniz. Bu noktada Kütahya porselen alanlardan biri olarak firmamız sizlere hizmet sunabilir ve elinizdeki Kütahya porseleni bize satabilirsiniz. Sizlere ulaşılabilir ve kolay bir hizmet sağlayan firmamız, anında çeyizinizi satıp paraya çevirebileceğiniz bir adres olarak hizmet vermektedir. Yemek takımları, kahvaltılıklar, porselen takımları, çatal bıçak takımları gibi aklınıza gelebilecek çeyiz setlerinize talip olan firmamız, ambalajında alan yerlerden biri olarak çeyiz setinize taliptir.
Kullanılmamış Çeyiz Setini Kimler Alır?
Kullanılmayan ambalajında çeyiz setlerini firmamız satın alabilmektedir. Bu noktada çeyiz seti satabileceğiniz bir firma olarak her an bizi ziyaret edebilir ve kullanılmamış çeyiz setinizi bizlere satabilirsiniz. Güral porselen, Kütahya porselen, Schafer yemek takımı gibi aklınıza gelebilecek çeyiz setlerinin satımı için en ideal noktalardan biri olan firmamız, çeyiz setinizi satın alırken sizleri de memnun edecek fiyatlandırmalar ile hareket eder. Her an bilgi alıp görüş sağlayabileceğiniz firmamız, telefon adresleri ile dilediğiniz an ulaşabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır. Nakite çevirmek istediğiniz sıfır çeyiz setleriniz varsa anında firmamıza gelerek satışını yapabilir ve cebinizi doldurabilirsiniz.
Emsan çeyiz seti alım satım noktasında da yine firmamıza danışabilir ve Emsan çeyiz setinizi firmamıza danışarak satabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek birçok markanın çeyiz setini bizlere satarak cebinizi dolduracak ve çeyiz setinizi anında paraya çevirebileceksiniz. Schafer yemek takımı kim alır? Diye düşünmeyin. Schafer yemek takımınız varsa hemen firmamıza gelerek kolay bir şekilde satın. Bu gibi onlarca markada çeyiz setinizi satabilir ve anında paraya çevirebilirsiniz.

Ambalajında Çeyiz Seti Alımı
Firmamız çeyiz seti satabileceğiniz güler yüzlü personelleri ve geniş hizmet ağı ile ön plana çıkan firmalardan biri olarak sıfır alanlar yani kullanılmamış çeyiz seti alan yerlerden biridir. Bu noktada firmamızla iletişime geçebilir ve satmak istediğiniz çeyiz setini firmamıza sorabilirsiniz. Dilediğiniz anda çeyiz setinizi bize ulaştırarak paraya çevirmeniz mümkündür. Başka noktalara yönelmenize gerek kalmadan çeyiz setlerinize talip olan firmamıza kolaylıkla satış yapabilirsiniz.
Her müşterisiyle özel olarak ilgilenen ve çeyiz alımı yaparak sizlere para kazandıran firmamız, ambalajındaki çeyiz setlerinizi alarak yeni evlenen çiftlere kolaylık sağlar. Eğer elinizde kolisinde kullanılmamış çeyiz setiniz bulunuyorsa bu bağlamda hiç düşünmeden bize uğrayabilirsiniz. Firmamız iletişim adreslerini açık bir şekilde belirten bir firma olarak her an uğrayıp çeyiz setinizin satışını kolaylıkla yapabileceğiniz bir firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Sıfır Çeyiz Seti Alanlar

Sıfır Çeyiz Seti Alanlar” üzerine 14 düşünce

 • Haziran 7, 2018, 9:48 pm
  Kalıcı bağlantı

  ELIMDE SIFIR SCHAFER MARKA CEYIZ SETLERI VAR
  85 PARCA YEMEK TAKIMI
  18 PARCA CELIK TENCERE SETI
  7 PARCA GRANIT TENCERE
  YATAK ÖRTÜSÜ SETI BORNOZLY KLOZET KİLİFLİ
  KAHVALTİ SETI
  BESIK

  05551063799 UYGUN FIYATA VERIYORUM YARI FIYATINA HIC KULANILMAMIS ULASABILIRMISINNIZ

  Cevapla
  • Eylül 11, 2018, 2:03 pm
   Kalıcı bağlantı

   Yemek takimi. Catal bicak takimi.celik ve granit tencere takimlarinjn toplu fiyati nedir

   Cevapla
 • Şubat 17, 2019, 10:25 pm
  Kalıcı bağlantı

  Elimde Karaca’nın çatal bıçak takımı var sıfır 4 ay önce aldım

  Cevapla
  • Aralık 14, 2020, 8:40 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhabalar elimde havlu takımları mutfaz bezleri nevresimler battaniye yorgan yastık pike takımı banyo havlu takımı bornoz vs birçok ürün ambaljlı etiketli bunları sarmak istiyorum

   Cevapla
 • Şubat 9, 2020, 5:10 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba aşağıda yazacağım ürünler 2 ay önce alındı hepsi kutulu durmakta satmak istiyorum.
  Porland Çelik Tencere seti
  Porland 12 kişilik kahvaltı takimi
  Falez granit tencere takimi
  Kütahya Porselen kaşık bıçak seti
  Taç elizya yemek takimi
  12 kişilik günlük yemek takimi
  Gulsan sahan seti
  Taç granit tencere takimi

  Cevapla
  • Şubat 26, 2020, 10:19 pm
   Kalıcı bağlantı

   cemre hanım merhaba satmak istediğiniz ürünleri whatsapp üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz teşekkürler iyi günler…

   Cevapla
 • Şubat 26, 2020, 10:23 pm
  Kalıcı bağlantı

  whatsapp ile resimlerini göndermeniz yeterli teşekkürler iyi günler…

  Cevapla
 • Ekim 3, 2020, 9:02 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba

  Paketi hiç açılmamış kutulu KORKMAZ marka 86 parça 12 kişilik yemek takımım var. Aldığım fiyatın çok daha uygununa satmayı düşünüyorum.

  Cevapla
 • Ekim 15, 2020, 6:11 am
  Kalıcı bağlantı

  Elimde taksidi bir ay önce bitmiş karacadan alınan inci yemek takımı günlük Karaca yemek takımları Çelik takımı Karaca’nın deluxe mürdüm nevresim seti var kutusu dahi açılmadı ve tüm faturalar da duruyor satmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  Cevapla
 • Aralık 14, 2020, 9:15 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar çeyizime aldığım elimde etiketli hiç açılmamış yüz havluları duş havlusu bornoz 2 adet mutfak havluları el havluları nevresimler pike takımları yatak örtüsü takımı yastık yorgan vs sıfır ürnler mevcut ve satmak istiyorum

  Cevapla
 • Ocak 3, 2021, 11:32 am
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba elimde marka hiç kullanılmamış kervan menan markalı ürünler var aksesuar yatak örtüleri bardak takımı yemek takımı tencere takımı yurt dışından ithal gelenler var nasıl bilgi alabilirim

  Cevapla
 • Mayıs 5, 2021, 3:54 am
  Kalıcı bağlantı

  Elimde sıfır paketi dahi açılmamış
  Emsan 12 kişilik 84 parça yemek takımı,
  Emsan 6 kişilik 36 parça kahvaltı takımı,
  Emsan 12 kişilik 84 parça çatal-kaşık-bıçak takımı var.
  Hediye olarak başka set geldiği için bu elimdekileri makul, aldığım fiyattan zarara sokmayacak şekilde satmak istiyorum.
  Bursa’da ikamet ediyorum.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara Eşya Sat