Halıcıoğlu ikinci el eşya

Halıcıoğlu ikinci el eşya size en iyi ve güvenilir hizmeti sunmak için kurulmuş bir firmadır. Bu sektördeki en köklü ve önemli firmalar arasında bulunan Halıcıoğlu ikinci el eski eşya , sizden gelen ikinci el eşyaları sizden satın almakta ve size elinde ki ikinci el eşyaları çok uygun fiyatlara satmaktadır. Bizden ikinci el eşyalar satın alarak hem cebinizi düşünmüş olursunuz hem de güvenli bir hizmet almış olursunuz. İkinci el eşyalar hasarlıdır veya kötü kullanılmıştır diye düşünmeyin. Firmamızın elinde bulunan ikinci eşyalara güvenebilirsiniz çünkü onlara düzenli olarak kontrol ve bakım hizmeti uygulanmaktadır. Yinede ben ikinci el eşya almam diyorsanız size spot eşya satışları yaptığımızı da belirtmemiz gerekiyor. Spot eşyaların sıfır eşyalardan hiçbir farkı yoktur hatta bizim elimizde bulunan spot eşyalar sıfırından daha çok bakım ve kontrol geçirmiştir. Bu yüzden bizden hem kullanılmış eşya hem de spot eşya alırken çekinmeyin.
Halıcıoğlu ikinci el eşya alım satım
Halıcıoğlu bölgesinde hizmet veren firmamıza ikinci el eşyalarınızı getirebilirsiniz. Evinizde boşu boşuna bir sürü yer kaplayan bir eşyayı satmamak için bir sebebiniz yoktur hele ki o eşya eskimiş bir eşya ise fakat o eşyayı ölü bir fiyata satmayı istemezsiniz. Kimse elinde ki bir eşyayı değerinden aşağı bir fiyata vermek istemez. Eğer bu konuda bir endişeniz var ise satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınız firmamıza getirebilirsiniz. Önce fiyat hakkında bilgi almak isterseniz ise bize internet üzerinden satmak istediğiniz eşyanın fotoğrafını gönderebilir ve bizden muhtemel fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.
Halıcıoğlu ikinci el eşya al
Bahçe mobilyası alanlar ve almak isteyenler, oturma odası takımı ve mutfak eşyaları vb. eşyaları bizden almak isteyenler bize telefon açabilirler. Telefon üzerinden bizden bu eşyaların fiyatları hakkında bilgi alabilecekleri gibi eğer satın almaya karar verdilerse bizden kargo da talep edebilirler. Aldığınız eşyanın büyüklüğüne bağlı olarak kargo ücretini de almayabiliriz. Arkadaşlarımız bizden talep ettiğiniz eşyayı evinize kadar getirirler ve ücreti orada sizden tahsil ederler. İsterseniz nakit olarak ödeyebileceğiniz gibi isterseniz de taksit te yaptırabilirsiniz. Ücret konusunda hiçbir endişeniz olmasın elimizden gelen yardımı size göstermeye çalışacağız. İkinci el en uygun fiyatlarla eşyaları almak için lütfen bizi arayın.
Halıcıoğlu 2. el eşya
Normal bireysel alımların dışında toptancılar, firmalar ve şirketler de bize ikinci el eşya almak için başvurabilirler. Klima alım satım mağazaları, plazma alım satım yapanlar ve diğer her türlü ikinci el ve spot eşya alımı ve satımı yapan toptancılar ve firmalar bizi arayabilirler. Şirketler ise ofisleri için bizden ofis için mobilya ve koltuk takımları, bilgisayarlar ve let tvler alabilirler. klasik mobilya alan yerler Bireysel satışlarda ise beyaz eşya ya son dönemde talebin çok olduğunu görmekteyiz ve firmamız bu yüzden stoklarında bulunan beyaz eşyalarına yeni bakım ve kontrol yaptırdı. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve daha bilimum beyaz eşyayı bizden çok uygun fiyatlar satın alabilirsiniz. Bizden antika eşyalar da alabileceğinizi belirtmek isteriz. Stoklarımızda birçok antika eşya bulunmaktadır ve antika eşya sevenler için beklemektedirler. Halıcıoğlu bölgesindeki ilk ve tek antika eşya satımı yapan firma olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz. Antika eşya alım ve satımı zor bir işlem olduğu için çok fazla antika eşya satışı yapan firma bulmanız çok zordur. Çünkü antika eşyalar bakım ve onarım ister. Çok hassas eşyalar olduğu için firmalar onları alıp satmaya çok ta yanaşmıyor. Antika eşyaları almak isterseniz bu işi biz yapıyoruz. Bize telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Halıcıoğlu İkinci El Eşya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara Eşya Sat