Çamlıca Spot Eşya

Çamlıca spot eşya firmamızın her türde ürünü alıp sattığına daha önce değinmiştik. Ancak firmamız sadece elektronik eşya alım satım işlemleri yapmıyor. Mağazalarımızda ikinci el mobilya alım satım yapmanız için de pek çok seçenek bulunmaktadır. Çamlıca klasik mobilya alanlar ya da satmak isteyenler eşyalarımıza göz atabilir ya da satmak istedikleri eşya ile ilgili irtibata geçebilirler. İkinci el klasik mobilya alım satım yapan firma sayısı günden güne azalmaktadır. Bu alandaki bu cansızlığın farkında olan firmamız mobilya alım satım yapmaya devam etmektedir. Ayrıca antika eşya meraklıları için de mağazamız ideal bir adrestir. Çamlıca antika alanlar arasında firmamız bilinen bir firmadır ve geniş seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bahçe mobilyası alan yerler günden güne azaldığından, firmamız bu alanda da hizmet vererek herkesin mağazalarımızda aradığını bulabilmesine veya satabilmesine olanak sağlıyor. İkinci el bahçe mobilyası alım satım için de mağazalarımız ile görüşebilirsiniz. Led tv alan mağazalar ile görüşerek firmamızda led tv alım satım işlerinizi de yapabilirsiniz. Tüm bu ön görüşmeleri ve bilgi alma talepleriniz mağazamıza gelebileceğiniz gibi telefon ile bize ulaşarak da yapabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde adreslerimiz ve tüm telefon numaralarımız bulunmaktadır. Ayrıca sitemizde spot eşya ve ikinci el eşya seçenekleri konusunda da bilgilendirmeler yer almaktadır.

Çamlıca Spot Eşya Alanlar

Halk arasında sürekli karıştırılan kavramlardan biri de spot eşya kavramıdır. Genellikle ikinci el eşya ile aynı şey sanılan spot eşyalar bazen hasarlı eşyalar olarak da düşünülmektedir. Aslında bu kanı yanlıştır. Spot eşyalar satıcısının ceşitli sebepler yüzünden belli bir ürünü piyasanın altında bir fiyata piyasaya sürmesidir. Yani spot ürünleri ikinci el ürünlerle karşılaştırmak bir hata olduğu gibi hasarlı, defolu eşyalarla karşılaştırmak kesinlikle yanlıştır. Çünkü spot eşyalar sıfır ürünlerdir. Bizde halk arasında olan bu yanlış kanıyı yıkmak için Çamlıca bölgesinde spot eşyası satış işlemlerine başlamış bulunmaktayız. Bizden aynı eşyayı yarı fiyatına almak varken normal bir bayiye o kadar para ödemek bir saçmalıktır. Üstelik de aynı mal için. Eski eşya mesela bir buzdolabı alacaksınız ünlü bir markanın ürününü kendi bayisinden çok yüksek miktarda almak yerine bizden tıpa tıp aynı ürünü çok cüzi miktarda alabilirsiniz. İsteyen müşterilerimiz malları satın almadan önce kendileri gelip satın almak istedikleri ürünü inceleyebilirler. Eğer üründen memnun olmazsanız da iade hakkı tanıyoruz. Satıştan bir ay sonrasına kadar aldığınız ürünü tekrar iade edebilirsiniz ki böyle bir durum olmayacağını garanti ediyoruz. Biz sattığımız spot eşyalara güveniyoruz.

Çamlıca İkinci El Eşya Sat

Yıllardır spot eşya alım satım konusunda verdiğimiz kesintisiz hizmet ve tecrübeli personelimiz ile ikinci el eşya alım satım yapmaya devam ediyoruz. Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyaları firmamız ile görüştükten sonra bize satabilir veya size gereken ikinci el eşyayı mağazamıza gelerek seçtikten sonra alabilirsiniz. İkinci el klima Ürünlerimizi garantili bir şekilde size teslim ettikten sonra, bir sorunu çıkması durumunda geri getirerek değişim ya da iade yapabilirsiniz. Eşyanızın ulaşımı konusunda sıkıntınız olursa, nakliye hizmetimiz ile size yardımcı oluyoruz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi pek çok türde ürün üzerine alım satım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Çamlıca antika alanlar ya da satmak isteyenler mağazamızdaki antika eşyalara göz atabilirler. Klasik mobilya alanlar için de mağazamızda pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünleri satın alabileceğiniz gibi, elinizdeki eşyaları satmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Personelimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

 

Çamlıca İkinci El Eşya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara Eşya Sat