Boğazköy ikinci el eşya sektöründe çok köklü bir geçmişe sahip olan firmamız size her zaman en iyi hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir. Boğazköy’nın ve civarı bölgelerin dışında Avcılar ve Güngören gibi ilçelerden de bize gelen yoğun talep vardır. Boğazköy’daki firmamızda bileceğiniz üzere ikinci el eşyaların alım ve satım işlemlerini yapmaktayız. İkinci el eşyalarım var ama para eder mi emin değilseniz veya bu eşyaların taşıma gibi uğraştırıcı işlerini yapmak istemediğinizden dolayı bu eşyaları satmakta gönüllü değilseniz biz tam da aradığınız adresiz. Yemek takımı, oturma grupları, ikinci el kanepe, yatak odası ve ikinci el beyaz eşyalarınızı satmak isterseniz firma olarak talibiz. Evinizde işe yaramadan duran ikinci el eşyalarınızı boş yere çürümeye terk etmeyin. Bodrum kata attığınız o eski eşyalar sizin sandığınızdan çok fazla değere sahip olabilir. Bunu unutmayın. Eğer bu eşyalarınız satmak isterseniz bize ulaşın.
Boğazköy ikinci el eşya alanlar
İkinci el eşya satın almak birinci el eşyaları almaya göre çok karlı bir iştir. Özellikle öğrenciler ve maddi durumu yerinde olmayanlar için mükemmel bir tutumlu olma yoludur. Günümüzde üretimi bazı sebeplerden dolayı durdurulmuş ama bir öğrenci için olmazsa olmaz olan eşyaları ikinci el eşya satanlardan alabilirsiniz. Bir evde olmazsa olmaz olan yatak odası ve oturma odası takımlarıdır. Firmamız bu gerçeği çok iyi bilerek bazı firmalarla anlaşmalar yapmıştır. Bu sebeple Mete bronz mobilya alım satım işlemlerini bizden gerçekleştirebilirsiniz. Fatih kral mobilya alanlar da bizden satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirler. Üstüne basarak söylemek istiyoruz ki firmamızdan ikinci el eşya satın alırsanız memnun olmamanız olası değildir.
Boğazköy ikinci el eşya al ve sat
Boğazköy civarında kendi alanında iddialı olan firmamız antika eşya tutkunları için de bire birdir. Antika eşya alanlar kaldı mı demeyin. Her şeyin tutkunu olduğu gibi antika eşyanın tutkunlarının sayısı da az değildir. Boğazköy bölgesindeki antika eşya alım satım oranına bakarsak, bu bölgenin antika eşya pazarlamasında hareketli bir bölge olduğunu söyleyebiliriz. Antika eşya almak isteyen ve Boğazköy ve çevresi semtlerde oturan insanlar firmamıza arayarak veya imkânı olan olanlar firmamıza gelerek antika eşyaları inceleyip satın alabilirler. Antika eşyalar pahalılığı ile bilinen eşyalar olsa da firmamız size çok uygun fiyatlara satmaktadır. Bize ulaşmak için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz.
Boğazköy ikinci el
Antika eşya tutkunlarının bizden uygun fiyatlarla antika eşya satın alabileceklerini söylemiştik. Evinde antika eşya olan müşterilerimiz de bize antika eşyalarını getirip satabileceklerini de söylememiz gerekiyor. Eşyalarınızı çöpe atmak yerine onları paraya çevirmeniz mümkündür. Bize antika eşya satışı yaparken acaba değerinden düşük fiyata mı sattım diye endişelenmenize gerek yok. Antika eşyanızı satın alırken yanımızda noter bulunuyor olacaktır. O eşyanın ederinin altında bir fiyat almayacağınızın garantisini veririz. Firmamız ek olarak Klima alım satım yapanlardan klima tedarik edip sizlere satmaktadır. Yaz sıcaklarının vazgeçilmezi olan klimaların her evde bir tane bulunması adeta bir zorunluluk gibidir. Haliyle de sıfır klimaların fiyatları düşük gelirli aileleri ve öğrencileri zorlamaktadır. Buna bir çözüm olarak ikinci el klima almanızı öneririz. Bizim elimizde ki ikinci el klimalar sapa sağlamdır. Düzenli olarak çalışıyor mu yoksa çalışmıyor mu diye kontrol etmekteyiz. Bizden ve satışlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramıza internet adresimizden ulaşabileceğiniz gibi mail adresimize de internet adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boğazköy İkinci El Eşya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara Eşya Sat