Hakkımızda

2003 yılından beri İstanbul’da ikinci el eşya alımı sektöründe hizmet veren firmamız modern anlayışı ve teknolojik alt yapısı ile ikinci el eşya alımı noktasında tercih edilebilecek en iyi adreslerden biri olarak çalışmalarına devam etmektedir. Güler yüzlü personelleri ve üstün hizmet anlayışı ile ikinci el eşya alımı yapan firmamız, whatsapp, mail ve multimedya gibi teknolojik platformlardan ürünlerinizi sunmanıza yardımcı olur.

Firmamız ikinci el eşya alımı için müşterilerine gerçekçi bir fiyat politikası ile yaklaşmakta ve ikinci el eşya satmak isteyen kişileri memnun etmektedir. Sektörde yerini aldığı andan itibaren hizmet sunduğu her bölgeye nakliye hizmeti de veren firmamız, eşyalarınızın yerinde görülüp satın aldıktan sonra firmamıza getirilmesini de kendi sağlamaktadır.

Sizlere herhangi bir masraf yaptırmadan yerinizden eşya alabilen firmamız bu noktadaki üstün hizmetiyle geniş kitlelere ulaşmış ve sektöründeki markalardan biri olmuştur. Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmekte ve iletişime geçen herkesle birebir ilgilenip satın alınması istenen eşyayı detaylı bir şekilde inceledikten sonra sizlere fiyat sunmaktadır.

2.el eşya alımı için ulaşılabilir bir hizmet veren firmamız açık adres ve iletişim adresleriyle beraber sizlere destek sağlamakta ve her an eşyanız hakkında düşüncelerini belirtmeye hazır bulunmaktadır. Firmamız personelleri, ikinci el eşya konusunda son derece tecrübeli ve bilgili olmakla beraber ikinci el eşyalarınız için sizlerle iletişime geçerek sizlerle uzlaşma sağlama çabasında olacaktır.

Bugün sektöründe öne çıkan markalarından biri olarak İstanbul’da en fazla tercih edilen spotculardan biri olan firmamız, edindiği vizyon ve kaliteli üstün hizmeti ile bunu başarmış, müşterilerine ikinci el eşya alımı noktasında her zaman sonuna kadar yardımcı olmuştur.

Firmamız çalışma prensibi gereği bütün ikinci el eşyalarınıza talip olan bir firma olarak sizlere bu noktada çok geniş bir imkan sunmaktadır. Evinizde, ofisinizde işinize yaramayan veya bir köşede duran tüm eşyalar firmamız tarafından değerlendirilip fiyat teklifi sunulmaktadır. Firmamız bu hizmet anlayışı ile ikinci el eşya alan yerler arasında hep takdir edilmiş ve müşterilerine verdiği değer sayesinde kendini öne çıkarmış bir firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

 

Ara Eşya Sat